Виставки

Запрошуємо відвідати виставки:

Виставка «УПА. Боротьба, що триває»

Відвідувачі виставки матимуть змогу ознайомитися з історією створення ОУН-УПА, її структурою та керівництвом, а також дізнатися, за що боролися українські націоналісти.

Значне місце на виставці займають світлини, які висвітлюють побут та життя бійців УПА, демонструють їх однострій. Листівки, грипси та підпільна преса розкажуть про інформаційну, просвітницьку та ідеологічну роботу Української повстанчої армії. 

Виставка «Україна – війна за незалежність».

Волинський краєзнавчий музей запрошує усіх бажаючих відвідати нову виставку, приурочену Дню Героїв.

Свято Героїв має понад 80-ти річну традицію і започатковане у 1941 році Організацією українських націоналістів. У цей день, 23 травня, в Україні вшановують пам'ять та пригадують славу українських воїнів від середньовіччя до сьогодення.

Виставка «Юзеф Крашевський і Волинь».

На виставці демонструються книги авторства Юзефа Крашевського, репродукції картин, одяг, предмети вжитку середини ХІХ століття, пам'ятні медалі.

Виставку створено у рамках проєкту «Колорит прикордонного Полісся у творчості Ю. І. Крашевського», який впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020 Європейського Інструменту Сусідства.

Виставка «Поєднання історією»

На персональній художній виставці робіт Інни Черкесової «Поєднання історією» представлено гобелени, ляльки-мотанки та графічні твори за мотивами міфології.

На виставці також є роботи студенток ВНУ імені Лесі Українки, частина яких присвячена художниці-шістдесятниці Любові Панченко, яка померла після місяця голодування в місті Бучі під час російської окупації.

Меморіальна експозиція «Шевченківська світлиця Миколи Куделі».

Експозиція присвячена учасникові національно-визвольного руху, культурно-освітньому і громадському діячеві Волині, палкому шанувальнику творчості Великого Кобзаря. Експозиція відкрита 14 березня 2007 року у Волинському краєзнавчому музеї на основі колекцій Шевченкіани М.П.Куделі (біля 8 тис. музейних предметів), переданої до музею родиною Миколи Павловича.