10:00 - 18:00

 

Телефон:

(0332) 24-75-82

Науково-експозиційний відділ природи Волинського краєзнавчого музею розпочав проведення екскурсії-казки ,,Королева Осінь всіх до себе на свято просить” із циклу ,,Чарівні пори року”.

 

 

Мета цих оригінальних екскурсій – ознайомлення наймолодших відвідувачів музею (вихованців дитячих садків та учнів молодших класів шкіл міста Луцька) з осінніми явищами у природі Волині. Із неповторним світом природи рідного краю юних відвідувачів знайомить ведуча заходу (Ланшина Л. В.) та нетрадиційні екскурсоводи – Королева Осінь (Харко Т. Є.) і Лісовичок (Тищенко Т. М.). Діти почують захопливі розповіді про зміни у рослинному і тваринному світі, які відбуваються восени, а також легенди, казки, вірші, що оспівують красу рідної природи.

 

У залі, де представлені дари лісів Волині, маленькі екскурсанти, розглядаючи чудові муляжі грибів, під керівництвом Лісовика вчаться їх розрізняти. Діти у ході екскурсії дізнаються про правила поведінки під час відпочинку на лоні  природи, вчаться бережливому ставленню до багатств рідного краю.

 

 

Завершується екскурсія-казка пізнавальними та розважальними іграми

,,З якого дерева листочок?”, ,,Назви кольори віночка Золотої Осені”, ,,Які плоди – овочі, які плоди – фрукти?’’.

 

 

Першими гостями Королеви Осені стали учні 2-А класу Луцького НВК «Гімназії № 14 імені Василя Сухомлинського».

 

Науково-експозиційний відділ природи Волинського краєзнавчого музею впродовж календарної осені запрошує всіх бажаючих на екскурсію-казку ,,Королева Осінь всіх до себе на свято просить”.