Урочистості біля Холмської Чудотворної ікони Богородиці

у Музеї волинської ікони

                                                 

22 липня 2021 року о 16 годині у Музеї волинської ікони відбудеться особлива урочистість біля Холмської Чудотворної ікони Богородиці –  освячення копії Чудотворного образу.

 

З благословіння архієпископа Люблінського і Холмського Польської Православної Церкви Авеля священнослужителі і прихожани  прибудуть до Луцька з Польщі із копією Холмського Чудотворного образу. Дана ікона була написана на святій горі Афон (Греція) в келії Св.Миколая Чудотворця, яка  славиться  своїми насельниками-іконописцями. Майстри створюють копії відомих чудотворних образів.  Сучасний список давнього Холмського образу буде перебувати у храмі Іоана Богослова м.Холм (Польща), де її будуть вшановувати прихожани і паломники. У музеї перед відомою християнською святинею – Холмською Чудотворною іконою Богородиці –  буде звершений акафіст із молебнем, відбудеться освячення копії.  У цьому заході братимуть участь священнослужителі та віруючі Волинської єпархії Української Православної Церкви, члени товариства "Холмщина".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до вшанування загальнохристиянської святині, яка до гордості волинян знаходиться у нашому місті.