Онлайн виставки

Виставка "Панство на дозвіллі"

Кінець ХІХ і перші десятиліття ХХ століття – це часи бурхливого розвитку економічних відносин у Волинській губернії, коли здобутки Промислової революції тісно співіснували і переплітались з консервативним світом аристократії. Це часи, коли міста Волині остаточно заполонила європейська мода та західний стиль життя. Часи, коли розвивалось театральне та музичне життя Волині.

Онлай тур відділом природи

Матеріали відділу розповідають про природу волинського краю, знайомлять з геологічною будовою, кліматом, річками й озерами, багатою флорою і фауною області. Експозиція відділу природи розміщена у 8 залах, доповнена озвученими діорамами.

онлайн Виставка "По той бік війни"

Виставка присв'ячена до 75-річчя від завершення Другої світової війни.

Значна кількість наукових праць і спогадів про Другу світову війну присвячена бойовим діям, полководцям, техніці вбивств, хоча більшість населення не була в складі армій воюючих країн, а перебувала по той бік війни – в окупації чи в тилу, в залежності хто оборонявся або ж наступав. Відтак у цій виставці ми спробуємо показати життя волинян під час військового лихоліття крізь призму експонатів фондозбірні Волинського краєзнавчого музею.

онлайн Виставка "Волиняни у мельниківському
русі"

Виставка присв'ячена до 130-річчя з дня народження Андрія Мельника. Андрій Мельник – визначний український військовий і політичний діяч. Народився 12 грудня 1890 р. у с. Воля Якубова на Львівщині. У 1914 р. став добровольцем Легіону українських січових стрільців. Активно включився до українських визвольних змагань.