Музейний дворик

 

У нас неймовірна новина!

 

Волинський краєзнавчий музей отримав грант від Українського культурного фонду в рамках програми «Культура в часи кризи: інституційна підтримка». В рамках цієї програми ми будемо реалізовувати проєкт «Музейний дворик».

Мета проєкту: створити некомерційний громадський мистецький культурний простір на відкритому повітрі для проведення творчих, просвітницьких та розважальних заходів на території дворику Волинського краєзнавчого музею.

На сьогодні нам вдалось облагородити та озеленити територію внутрішнього дворика. А саме: було здійснено розчищення території, висадка дерев, кущів та декоративних рослин. Також підготовано грунт для посадки трави навесні. Саме холодна пора року та карантинні обмеження стали на заваді остаточного облагородження території. Тому завершальний етап робіт буде проведено навесні. І вже зовсім скоро ми будемо з радістю зустрічати гостей у нашому Музейному дворику.

У рамках програми наша команда закупила необхідне обладнання для проведення заходів у дворику та його комфортного функціонування. А саме: акустичні системи, проектор, мікрофони та сцену. Також для ефективного функціонування простору були закуплені меблі, елементи декору та виставкове обладнання, що дасть можливість проводити різноманітні заходи, зустрічі, виставки та лекції.

Сьогодні нашим двориком прогулювались середньовічні гості. Хочете познайомитись з ними ближче? Чекаємо вас на тематичних екскурсіях ВКМ.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Це ще не все, що ми підготували в рамках проєкту "Музейний дворик" за підтримки Українського культурного фонду.
Слідкуйте за проєктом в інстаграмі @muzeyny_dvoryk та фейсбуці "Музейний дворик".