Телефон:

 

097 759 9247  

095 152 2509

(0332) 24 75 82

 

Онлайн проекти

Виставка "Панство на дозвіллі"

Кінець ХІХ і перші десятиліття ХХ століття – це часи бурхливого розвитку економічних відносин у Волинській губернії, коли здобутки Промислової революції тісно співіснували і переплітались з консервативним світом аристократії. Це часи, коли міста Волині остаточно заполонила європейська мода та західний стиль життя. Часи, коли розвивалось театральне та музичне життя Волині.

Онлай тур відділом природи

Матеріали відділу розповідають про природу волинського краю, знайомлять з геологічною будовою, кліматом, річками й озерами, багатою флорою і фауною області. Експозиція відділу природи розміщена у 8 залах, доповнена озвученими діорамами.

онлайн Виставка "По той бік війни"

Виставка присв'ячена до 75-річчя від завершення Другої світової війни.

Значна кількість наукових праць і спогадів про Другу світову війну присвячена бойовим діям, полководцям, техніці вбивств, хоча більшість населення не була в складі армій воюючих країн, а перебувала по той бік війни – в окупації чи в тилу, в залежності хто оборонявся або ж наступав. Відтак у цій виставці ми спробуємо показати життя волинян під час військового лихоліття крізь призму експонатів фондозбірні Волинського краєзнавчого музею.

онлайн Виставка "Волиняни у мельниківському
русі"

Виставка присв'ячена до 130-річчя з дня народження Андрія Мельника. Андрій Мельник – визначний український військовий і політичний діяч. Народився 12 грудня 1890 р. у с. Воля Якубова на Львівщині. У 1914 р. став добровольцем Легіону українських січових стрільців. Активно включився до українських визвольних змагань.

Виставка "ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ"

27 листопада українці всього світу вшановують пам’ять жертв голодомору 1932-1933 рр.  Приспустять державні прапори, пов’язані чорними стрічками, у поминальних панахидах згадають усіх заморених голодом, відкриються виставкові зали з тематичними виставками, телебачення та інтернет наповниться  різноманітною інформацією про трагедію, о 16 год в загальній хвилині мовчання вшануємо тих, хто хотів жити, запалимо свічу Пам’яті. Волинь теж Пам’ятає.

Виставка "Таємниці фотопортретів Лесі Українки"

Рукописи, автографи, документи – винятково важливе джерело для розуміння творчого процесу, детального пізнання життєвих колізій автора. Але жодне писане чи друковане слово не дає таких можливостей емоційного пізнання, такої кількості захоплюючих психологічних сюжетів та несподіваних відкриттів як матеріальне, речове свідчення, зокрема фотографія.

Виставка "радзивілівська олика і не тільки..."

На виставці представлено 15 пергаментних документів. Найстарішим серед них є руськомовний документ 1536 р. про врегулювання межових спорів навколо маєтку Дядьковичі (сучасна Рівненщина). Наймолодший з експонованих пергаментних рукописів датується 1840 р.: надійшов до музейної колекції у вкрай незадовільному стані, завдяки реставрації музейники уточнили його зміст.