Проєкти

Музейна майстерня «пташка»

Не знаєте як цікаво та весело провести вихідн? Запрошуємо до нас в гості!

Музейна майстерня «Пташка» пропонує тематичні майстер-класи з елементами інтерактивної екскурсії на різні теми.

Готуємось до зно з історії

Якщо ти навчаєшся в 10 чи 11 класі і плануєш здавати ЗНО з історії, то в нас для тебе є супер-пропозиція – Волинський краєзнавчий музей впроваджує проект «Готуємось до ЗНО з історії разом з музеєм».

Музейний дворик

Волинський краєзнавчий музей отримав грант від Українського культурного фонду в рамках програми «Культура в часи кризи: інституційна підтримка». В рамках цієї програми ми будемо реалізовувати проєкт «Музейний дворик».

Як все починалося...

З чого починається музей? Перш за все він починається з ідеї, мрії та наполегливої праці людей. Людей, що вивчали історію, шанобливо збирали артефакти та прагнули донести до нащадків кожну частинку своєї роботи. Сьогодні, завдяки музейним фундаторам, ми маємо можливість пізнавати нашу історію, побачити та доторкнутися до неї.

МАЙСТЕР-КЛАС З ЛІПЛЕННЯ ГЛИНЯНОГО ПОСУДУ

Для дітей дошкільного віку, учнів 1-11 класів та студентів ми пропонуємо майстер-клас з ліплення глиняного посуду за технологією давніх слов'ян.

Діти на практиці зможуть відчути себе в ролі давнього гончаря. Також розкажемо про професію археолога та ознайомимо з знаряддями праці різних періодів.